Connect with us

Martohet aktori i njohur shqiptar, nusja e tij e merr gjithë vëmendjen

Lajmi Fundit

Martohet aktori i njohur shqiptar, nusja e tij e merr gjithë vëmendjen

Aktori i njohur shqiptar, Flakron Aliu, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai dhe e dashura e tij prej vitesh, Diellza Jakupi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin e bëri të ditur vet Flakroni teksa ka postuar një fotografi me nusen në veturë duke shkruar “E mora”.

Flakroni dhe Diellza pranuan urime të shumta nga familjarë e miq në ditën e tyre të veçantë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top