Connect with us

Pak kohë pas lindjes, Fifi publikon momente intime me Adisin, s’do t’ia di se po e shikojnë mijëra njerëz

Lajmi Fundit

Pak kohë pas lindjes, Fifi publikon momente intime me Adisin, s’do t’ia di se po e shikojnë mijëra njerëz

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Fifi edhe pas lindjes është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar pamje nga plazhi bashkë me burrin e saj, ku të dy shihet shumë të afërt.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top