Connect with us

Nga kush doli videoskandali i Gjicit? Gazetari i njohur zbërthen detajet dhe zbulon se çfarë ndodhi 3 ditë para publikimit

Lajmi Fundit

Nga kush doli videoskandali i Gjicit? Gazetari i njohur zbërthen detajet dhe zbulon se çfarë ndodhi 3 ditë para publikimit

Gazetari Armand Bajrami komentoi në emisionin Now në Euronews Albania informacionin se videoskandali ish-kryebashkiakut të Kukësit mund të ketë qarkulluar në grupet e policisë para publikimit.

Ai tha se është detyra e SPAK për të vërtetuar këtë gjë,

ndërsa shtoi se ka informacione se ekzistenca e video dihej 3 ditë para publikimit të saj.

“Kam informacione që në rrjete të ngushta dihej tre ditë para publikimit të videos ekzistenca e saj,

ndaj ka dyshime rreth ekzistencës së personave të tretë pas vajzës që mund ta kenë shfrytëzuar videon për shantazh”, tha gazetari.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top