Connect with us

Përfshihen në një aksident, ja si është gjendja shëndetësore e Getinjos dhe Mozzik

Lajmi Fundit

Përfshihen në një aksident, ja si është gjendja shëndetësore e Getinjos dhe Mozzik

Vëllezërit Getinjo dhe Mozzik janë dy nga reperët më të dashur dhe të suksesshëm të estradës sonë.

Ata së fundmi teksa udhëtonin janë përfshirë në një aksident automobilistik.

Sipas burimeve të Prive, aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Varosh në Ferizaj rreth orës 20:00.

Artitsët nuk kanë pasur lëndime, por vetëm disa dëme të vogla materiale.

Ndërkohë vetëm Getinjo ka reaguar përmes një fotoje në rrjete sociale ku tregon makinën me të cilën janë aksidentuar.

“Për msysh”, shkruan ai krahas fotos.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top