Connect with us

Kiara Tito dhe familja e saj marrin lajmin e hidhur, nusja e Luizit kërkon ndihmën e të gjithëve

Lajmi Fundit

Kiara Tito dhe familja e saj marrin lajmin e hidhur, nusja e Luizit kërkon ndihmën e të gjithëve

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara sot përmes një postimi ka bërë të ditur se iu ka humbur qeni.

Ajo ka kërkuar ndihmën e të gjithëve për gjetjen e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top