Connect with us

I tëri i qëndisur me dorë, Arbana Osmani më në fund tregon fustanin e nusërisë me të cilin u martua

Lajmi Fundit

I tëri i qëndisur me dorë, Arbana Osmani më në fund tregon fustanin e nusërisë me të cilin u martua

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur dhe më të dashura në Shqipëri.

Ajo mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar edhe pse ka kohë qe bashkëjeton e madje edhe është bërë nënë.

Por, moderatorja nuk ka publikuar asnjë pamje të plotë se si është dukur në dasmën e saj.

Megjithatë, ajo ka treguar një pjesë të fustanin, i cili shihet se është punë dore.

Ajo gjithashtu ka zbuluar edhe thonjtë dhe aksesorët e përdorur në dasmën e saj.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top