Connect with us

Artan Hoxha publikon VIDEON E PLOTË, ja çfarë ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Lajmi Fundit

Artan Hoxha publikon VIDEON E PLOTË, ja çfarë ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Gazetari Artan Hoxha, ka publikuar videon e plotë të regjistruar në zyrën e ish kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, ku shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen A.K.

Fill pas aktit seksual, Gjici dhe A.K bisedojnë për një tender për strehimin dhe sterilizimin e qenve të rrugës.

Ish- kryetari i Bashkisë aktivizon punonjësit për të ndihmuar A.K në sigurimin e kësaj veprimtarie.

Gjici, tashmë i shkarkuar nga kryeministri Rama, është duke u hetuar nga SPAK lidhur me videon e publikuar gjerësisht në media dhe rrjetet sociale.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top