Connect with us

“Pasi “mbaroi punë” me Gjicin, Alma takohet me Granit Gjanën”. Artan Hoxha: Ja çfarë ndodhi me nënkryetarin e Bashkisë

Lajmi Fundit

“Pasi “mbaroi punë” me Gjicin, Alma takohet me Granit Gjanën”. Artan Hoxha: Ja çfarë ndodhi me nënkryetarin e Bashkisë

Biseda pas marrëdhënies seksuale që Safet Gjici bëri me vajzën e identifikuar si Alma Kaçi kishte të bënte me një aferë rreth projektit për kastrimin dhe sterilizimin e qenve të rrugës.

Gazetari Artan Hoxha ka postuar vijueshmërinë e situatës, ku në skenë futet dhe nënkryetari i Bashkisë, Granit Gjana.

Artan Hoxha: Vetem 13 minuta per te rrezuar nje “pashallek”.

Kisha degjuar kryeministrin, te fliste per efekshmerine, shpejtesine dhe rendimentin e larte te administrates se tij, por nuk e kisha besuar.

Artan Hoxha publikon një pjesë tjetër të videos së Gjicit me A.K: Bëhet fjalë për aferë me tendera biznesi
Si ka thene Sali Berisha, “Mendimi evolon”.

Kur thote Berisha(qe mbetet gjithnje i pandryshueshem) imagjino ne, vdekataret e thjeshte…

Tashme jam i bindur me ze dhe figure, se “Padishau” yne, ka te drejte.

Administrata ne Kukes, duket flake fare,

Shikojeni ne fotot e meposhteme kronologjine e plote, se si nje qytetare krejt e paverifikuar, kush eshte dhe çfare perfaqeson, brenda 13 minutash,

“perdhunon” kryetarin ne zyren e vet,

rregullon eferen per projektin e kastrimit dhe sterilizimit te qeneve te rruges,

ploteson dokumentacionin ne zyren e nenkryetarit,

fillon “procedura” në zyren e kryebashkiakut.

Mbaron me sukses “procedura”.

Nis biseda per projektin e qenve..

Vajza shkon në zyren e nenkryetarit te bashkise Granit Gjana dhe merr udhezimet per dokumentat qe duhen per projektin.

Vajza mbaron me nenkryetarin, dorezon letrat dhe vendos kontaktin direkt me te.

Baçi: Basha e shikon PD-në si biznes, atje ka një përçarje të grupeve të deputetëve për të uzurpuar vulën dhe siglën e PD-së
Vajza del nga bashkia Kukës pasi ka mbyllur praktikisht nje projekt qe do financohet nga banoret e Kukesit.

Vajza ndez makinen dhe para se te niset, degjohet nje e lehur qeni, te cilin e ka në sediljen e pare te makines…

Foto 9)- Dielli do te lind serish, jeta vazhdon.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top