Connect with us

Surpriza e paharruar që Flori Mumajesi i bëri dhuratë Arbanës dhe Eduartit ditën e dasmës

Lajmi Fundit

Surpriza e paharruar që Flori Mumajesi i bëri dhuratë Arbanës dhe Eduartit ditën e dasmës

Ditën e djeshme Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë përrallore. Çifti mbajti një ceremoni në Abbazia San Galgano paraditen e djeshme dhe në darkë u mbajt dasma, ku pati dhe shumë surpriza.

Një nga momentet më të bukura ishte kur Flori Mumajesi i dhuroi Arbanës dhe Edit në ditën e tyre më të rëndësishme një këngë, të shkruar posaçërisht për ata.

Këngën e këndoi vetë Flori, Bruno dhe Klajdi, një moment që e ka emocionuar si Arbanën edhe Edin.

I veçantë ishte fakti që pjesë e këngës ishte bërë edhe zëri i Arbanës dhe Jonit.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top