Connect with us

Skandali s*ksual i Gjicit, gazetari i njohur plas deklaratën e fortë: Pushtetarët kanë tualete me dushe nëpër zyra, për çfarë u duhen?

Lajmi Fundit

Skandali s*ksual i Gjicit, gazetari i njohur plas deklaratën e fortë: Pushtetarët kanë tualete me dushe nëpër zyra, për çfarë u duhen?

I ftuar ditën e sotme në Shqipëria Live ka qenë gazetari Flavio Qarri i cili ka dhënë opinionin e tij mbi videon erotike të Safet Gjicit.

Flavio ka treguar se shumica e pushtetarëve nëpër zyrat e tyre kanë banja private me dushe,

teksa shton se këto hapësira nuk janë aspak pjesë e kontratës së punës.

“Gjysma e pushtetarëve kanë nëpër zyrat e tyre dushe dhe hapësira të tjera

rekreative që nuk besoj se janë pjesë e kontratës dhe për çfarë iu duhen.

Qarkullon një foto e zotërisë në fjalë teksa kanë disa dokumenta në dorë dhe po i firmosin”- tha gazetari Flavio Qarri.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top