Connect with us

Zhduket 21 vjeçarja, bashkëshorti shkon në polici dhe denoncon

Lajmi Fundit

Zhduket 21 vjeçarja, bashkëshorti shkon në polici dhe denoncon

Një 21 vjeçare është shpallur në kërkim pasi ka humbur kontaktet me familjarët e saj.

Ka qenë bashkëshorti i saj që ka bërë kallëzim në polici për të renë, e cila është larguar nga banesa dhe që prej ditësh së djeshme nuk ka pasur asnjë kontakt me të. Policia po punon për gjetjen e saj.

Njoftimi i policise:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetases K. K., 21 vjeçe, pasi ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj se prej ditës së djeshme, kjo shtetase është larguar nga banesa dhe ka humbur kontaktet me të. Punohet për gjetjen e saj.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top