Connect with us

Digjet shtëpia, humbin jetën pesë persona, mes tyre dy fëmijë

Lajmi Fundit

Digjet shtëpia, humbin jetën pesë persona, mes tyre dy fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku pesë persona kanë humbur jetën duke përfshirë dy fëmijë.

Mediat e huaja shkruajnë se ato humbën jetën tragjikisht nga një zjarr që ka rënë në një shtëpi në Karolinën e Veriut, SHBA.

Incidenti ndodhi në një zonë rurale të kontesë Harnett, në një vend relativisht të izoluar, në zonën e Broadway.

Zjarrfikësit që mbërritën në vendngjarje gjetën shtëpinë e shkrumbuar dhe trupat e djegur të një çifti,

një burri tjetër dhe dy fëmijëve të tij, nëntë dhe 14 vjeç.

Ndërkohë vijon puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top