Connect with us

Panik në Gjirin e Lalzit, peshkaqeni bie në rrjetën e peshkatarëve(Video)

Lajmi Fundit

Panik në Gjirin e Lalzit, peshkaqeni bie në rrjetën e peshkatarëve(Video)

Një peshkaqen është kapur nga peshkatarët në zonën e Gjirit të Lalzit. Siç edhe duket nga video e mëposhtme,

peshkaqeni është i vogël dhe ka rënë në rrjetën e peshkatarëve.

I çuditshëm është fakti se këto grabitqarë deti kanë nisur të frekuentojnë brigjet shqiptare.

Kjo duket se ndodh për shkak të ndryshimeve klimaterike.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top