Connect with us

Të gjithë mendonin se u bashkua me Cozmanin, por Tuna shfaqet në krahët e këtij burri të famshëm

Lajmi Fundit

Të gjithë mendonin se u bashkua me Cozmanin, por Tuna shfaqet në krahët e këtij burri të famshëm

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjëra nga këto të dyja nuk është ende e konfirmuar.

Ndërkaq, në fotografinë e fundit, Tuna është shfaqur në krahët e dizajnerit të njohur, Valdrin Sahiti.

Tuna dhe Valdrini vazhdimisht kanë treguar se janë miq shumë të mirë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top