Connect with us

Elvana me fustan të kuq e të gjatë, zbulon më shumë se ç’duhet dhe nuk do t’ia di fare

Lajmi Fundit

Elvana me fustan të kuq e të gjatë, zbulon më shumë se ç’duhet dhe nuk do t’ia di fare

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive me projekte të ndryshme muzikore.

Së fundmi Elvana është shfaqur me një fustan të kuq e të gjatë.

Por, fustani është paksa transparent dhe ajo ka zbuluar disa pjesë të trupit.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top