Connect with us

Marina ‘shashtris’ me elegancën e saj, duket super loçkë

Lajmi Fundit

Marina ‘shashtris’ me elegancën e saj, duket super loçkë

Marina Vjollca mahnit me fustanin e bardhë transparent, duket super loçkë.

Ajo është njëra nga prezantueset më të bukura shqiptare që komentohet mjaft shumë në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën, e cila shquhet për elegancën dhe sharmin që përcjell.

Moderatorja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz në Instagram, ndan me fansat postime të ndryshme.

Në këtë të fundit ka marrë vëmendje të madhe me fustanin e bardhë transparent.

Kjo dukje është përzgjedhur për emisionin e saj “Klanifornia”, për të cilin është autore që disa vite.

Komplimentet nga ana tjetër qenë të shumta nga miqtë dhe ndjekësit në sesionin e komenteve.

Marina ndryshe po vazhdon të jetë e fokusuar në emision, i cili karakterizohet nga ngjarje të shumta.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top