Connect with us

Dea e lë nën hije Luizin, fiton ‘milionat’ me një veprim që e bëjmë secili prej nesh

Lajmi Fundit

Dea e lë nën hije Luizin, fiton ‘milionat’ me një veprim që e bëjmë secili prej nesh

Dea Michelle fiton ‘milionat’ me një veprim që e bëjmë secili prej nesh.

Blogerja Dea Michelle është mjaftë aktive rrjetet sociale ku arrin vëmendje të ndjekësve dhe medias rozë.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në Instagram duke bërë disa gjeste qesharake me mimika.

Por, ajo është çuditur pasi ka arritur 27.9 milionë klikime nga ndjekësit dhe fansat e saj.

“27milionë duke bërë fytyrë budallaqe”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top