Connect with us

E keni parë gjithmonë të fortë, por Zana Avdiu kësaj radhe shfaqet shumë e mërzitur e me lot në sy

Lajmi Fundit

E keni parë gjithmonë të fortë, por Zana Avdiu kësaj radhe shfaqet shumë e mërzitur e me lot në sy

Juristja e njohur, Zana Avdiu shfaqet shumë e mërzitur e me lot në sy.

Zana Avdiu, është përballur me vështirësi në trafik të kryeqytetit, Prishtinë.

Kjo pasi në vend po mbizotëron moti i ligë me shi dhe vranësira.

Ajo ka postuar një InstaStory teksa ka qenë në veturë dhe në mbishkrim ka shkruar: Çfarë Prishtine.

Tutje, ajo ka bashkangjitur një emoji të përlotur.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top