Connect with us

Pas përballjes së gjatë me familjen e ish-burrit, Violeta jep lajmin e madh

Lajmi Fundit

Pas përballjes së gjatë me familjen e ish-burrit, Violeta jep lajmin e madh

Këngëtarja e njohur, Violetë Kukaj, ka një kohë që është në qendër të vëmendjes për raportin me familjen e ish-burrit.

Por, duket se ajo nuk do t’ia di dhe po vazhdon projektet e saj muzikore.

Violeta ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, i cili është pëlqyer shumë

Artistja në këngën e re i këndon Fatmir Nimanajt.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top