Connect with us

Arta shfaqet provokuese në këtë fustan të ngushtë!

Lajmi Fundit

Arta shfaqet provokuese në këtë fustan të ngushtë!

Arta Elezaj tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, prej disa ditësh ndodhet në Spanjë.

Ajo po shijon pushimet konkretisht në Ibiza bashkë me mikeshën e saj të ngushtë, Arta Nitajn.

Bukuroshet, të cilat ndiqen nga mijëra njerëz në rrjete sociale, gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar me poza e video atraktive.

Kaçurrelja nga Klina së fundmi ka mahnitur me pozat e tjera, ku shfaqet me një fustan elegant.

Fustani me dekolte të hapur ia ka vënë në pah linjat e bujshme trupore, për të cilat komentohet shpesh.

Dukjen e ka kompletuar me një grim me nuanca kafe si dhe me disa aksesorë ari.

Komplimentet ndërkaq kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit e Elezajt.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top