Connect with us

Përkundër kërkesës së saj, publikohen pamje nga dasma e Arbana Osmanit

Lajmi Fundit

Përkundër kërkesës së saj, publikohen pamje nga dasma e Arbana Osmanit

Publikohen pamje nga dasma e Arbana Osmanit.
Dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj ka bërë zhurmë prej ditësh në media e rrjete sociale. Por kur dita e dasmës erdhi, fansat u ndeshën me “lajmin e keq” për ta.
Çifti ndaloi të ftuarit të ndajnë foto nga ceremonia.

Epo le të bëhet siç do çifti, ama foto të personazheve VIP të ftuar në dasmë nuk kanë munguar dhe i gjeni mëposhtë.
Siç e vini re, dasmorët kanë ndërruar veshjet, pasi pas ceremonisë, dasma është zhvendosur, në një tjetër ambient ku do të mbahet festa.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top