Connect with us

Aida i befasoi të gjithë, vetëm pak muaj pasi u bë nënë e një vajze, tani jep lajmin për një tjetër mrekulli

Lajmi Fundit

Aida i befasoi të gjithë, vetëm pak muaj pasi u bë nënë e një vajze, tani jep lajmin për një tjetër mrekulli

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Aida Doçi, nuk po ndalet së punuari.
Ajo ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikorë.

Aida përmes një postimi në Instagram ka thënë se kënga e radhës do të jetë baladë, gjë të cilën ajo di ta bëjë më së miri.
“A jeni gati për baladën e re? Së shpejti po vjen”, ka shkruar Aida në postimin e saj në Instagram.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top