Connect with us

Fifi publikon fotografinë e parë me burrin dhe djalin, i emocionoi të gjithë me përshkrimin

Lajmi Fundit

Fifi publikon fotografinë e parë me burrin dhe djalin, i emocionoi të gjithë me përshkrimin

Fifi me familjen e saj të kompletuar bën dedikim e ëmbël.
Këngëtarja e mirënjohur, Fifi, po e shijon mëmësinë.
Së fundmi, për ndjekësit ajo ka postuar disa imazhe të reja.

Krah partnerit, Adis Patushi, dhe djalit të tyre, Theo Mal, artistja kishte pozuar plotë lumturi.

”Familja jem”, kishte shkruar ajo në mbishkrim teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top