Connect with us

Kaltrina është bërë gati me dalë, fustani i saj merr gjithë vëmendjen!

Lajmi Fundit

Kaltrina është bërë gati me dalë, fustani i saj merr gjithë vëmendjen!

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.
Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që ka dalë.

E veshur bukur dhe e kombinuar me shije, Kaltrina po shkëlqen në pamje.

Me këtë veshje ajo padyshim që do ta marrë vëmendjen e të gjithëve të pranishmëve në këtë event.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top