Connect with us

A është kukull apo e vërtetë, Adelina Ismaili shfaqet në këtë gjendje nga salloni i ondulimit!

Lajmi Fundit

A është kukull apo e vërtetë, Adelina Ismaili shfaqet në këtë gjendje nga salloni i ondulimit!

Adelina Ismaili, cilësohet si DIVA e muzikës shqiptare.

Me muzikën e saj në fillimet e para, ajo solli një rrymë tjetër, duke thyer shumë tabu si në veshje ashtu edhe në tregun muzikorë.

Ajo gjithmonë është pëlqyer shumë nga audienca e saj besnike, pasi gjithmonë ka sjellë risi në çdo vit.

Gjithsesi, tani ajo ka hequr dorë nga muzika, e i është përkushtuar më shumë profesionit tjetër, atë të moderatores.

Krahas moderimit, Adelina po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe me stil, Adelina nuk po dihet a është kukull apo e vërtetë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top