Connect with us

Ryva lajmërohet nga bregdeti, kaq me stil është veshur ajo!

Lajmi Fundit

Ryva lajmërohet nga bregdeti, kaq me stil është veshur ajo!

Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.
Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sociale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.
Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.
Ajo këto ditë ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet duke pirë kafe.
E veshur shkurt dhe me stil, Ryva po shkëlqen në pamje.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top