Connect with us

I befason të gjithë, Arbana poston foton e parë pas dasmës dhe është kaq e bukur

Lajmi Fundit

I befason të gjithë, Arbana poston foton e parë pas dasmës dhe është kaq e bukur

Këtë të shtunë Arbana Osmani kurorëzoi në martesë dashurinë me regjisorin Eduart Grishajn, në një dasmë madhështore që u mbajt në Toskanë, Itali.
Çifti preferoi që ditën e tyre më të rëndësishme ta shijonte në privatësi duke mos lejuar as të ftuarit të bëjnë foto apo video.
Edhe vetë Arbana e Eduarti nuk postuan asgjë gjatë mbrëmjes së djeshme. Ndërsa sot, moderatorja ka vendosur të postojë foton e parë pas dasmë.
Ajo ka fotografuar djalin e madh, Jonin dhe mbesën teksa janë ulur në një ambient që duket se i përket vendit ku u zhvilluar dasma.

Pritet që në vazhdim Arbana të zbulojë edhe foto të tjera, ndoshta nga dasma apo paraqitja e saj dje.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top