Connect with us

‘Pse habiteni more debila’?! Skandali i Gjicit, Murrizi- shqiptarëve: A i votuat si dele këta ‘kafshë’? Tani duroni dhe qepeni gojën!

Lajmi Fundit

‘Pse habiteni more debila’?! Skandali i Gjicit, Murrizi- shqiptarëve: A i votuat si dele këta ‘kafshë’? Tani duroni dhe qepeni gojën!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Myslym Murrizi ka komentuar skandalin seksual të kryetarit të dorëhequr të bashkisë Kukës, Safet Gjici, i cili është në qendër të diskutimit, pasi u filmua duke kryer seks oral në zyrë, pamje që po bëjnë xhiron në rrjetet e komunikimit online.

Në një postim në rrjetet sociale, Murrizi thotë se qytetarët që sot habiten duhet të durojnë pasi vetë votuan figurën e Gjicit, i cili u prezantua nga Rama në fushatën për zgjedhjet lokale si “kal karroce”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top