Connect with us

“Prezantues të njohur më keq se Safet Gjici”/ Rezart Veleshnja del me paralajmërimin e fortë: Kam video…

Lajmi Fundit

“Prezantues të njohur më keq se Safet Gjici”/ Rezart Veleshnja del me paralajmërimin e fortë: Kam video…

Video-skandali i ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici shokoi opinionin publik ditën e djeshme.

Për këtë ka reaguar dhe aktori i njohur Rezart Veleshnj, i cili ka ngritur disa akuza të forta, nëpërmjet një postimi në Instagram, Veleshnja shprehet se në vendin tonë ka prezantues të njohur emisionesh, të cilët kanë skandale më të mëdha se ai i Gjicit.

Sipas tij, janë të dokumentuara me video, dhe shumë shpejt do bëhen publike.

“Ka gjëra më të mëdha Shqipëria, po avash-avash do dalin dhe këto gjëra si kjo e Safetit dhe pastaj do kuptoni që kjo e Safetit ishte shumë e vogël. Ka nga këta prezantuesit e emisioneve, ka shumë. Po janë me fakte, kemi dhe video. “- tha Veleshnja.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top