Connect with us

Dalin pamjet nga aksidenti tragjik, ku humbi jetën 8-vjeçarja dhe mbetën të plagosur 6 të tjerë

Lajmi Fundit

Dalin pamjet nga aksidenti tragjik, ku humbi jetën 8-vjeçarja dhe mbetën të plagosur 6 të tjerë

Një aksident tragjik ku ka mbetur e vdekur një vogëlushe 8 vjeç ka ndodhur pak me parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin.
Aksidenti raportohet se ka ndodhur në afërsi të fshatit Bishqem, ndërsa të plagosur kanë mbetur 6 persona.

Vajza 8 vjeçe po udhëtonte me makinën tip ‘Golf’, me targa të Gostivarit, ndërkohë që makina tjetër është me targa shqiptare.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top