Connect with us

Mjegulla mbulon Llogaranë, vështirësi në qarkullimin e mjeteve (Video)

Lajmi Fundit

Mjegulla mbulon Llogaranë, vështirësi në qarkullimin e mjeteve (Video)

Qafa e Llogarasë është “pushtuar” nga mjegulla e dendur.

Gjatë pasdites së kësaj të shtune mjegulla ka krijuar edhe vështirësi për qarkullimin e mjeteve ndërsa kërkohet kujdes nga drejtuesit e mjeteve qe lëvizin në këtë aks rrugor.

Muaji qershor ka dominuar me prezencë të shtuar të reshjeve, të cilat kanë krijuar vështirësi në infrastrukturën rrugore.

Reshjet kanë dëmtura ura dhe rrugë, në Mallakastër dhe në disa zona të Maliqit.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top