Connect with us

Video epike/ Marrëdhënia e Kiarës me mamanë e Luizit, këngëtari vendos pikat mbi ‘i’

Lajmi Fundit

Video epike/ Marrëdhënia e Kiarës me mamanë e Luizit, këngëtari vendos pikat mbi ‘i’

Ka pasur aludime të shumta në rrjet lidhur me marrëdhënien e Luizit me familjarët e tij.

Nxitur kryesisht nga mungesa e tyre në martesa e tij dhe Kiarës të organizuar finalen e “Big Brother VIP”.

Prej disa javësh Luizi ndodhet në SHBA ku po mban koncerte për gjithë shqiptarët atje.

Ai u dha fund edhe zërave për raportet me motrën kur publikoi një foto krah saj dhe kunatit të tij.

E në mënyrën e tij origjinale ai ka sqaruar edhe raportet e Kiarës me nënën e tij. Teksa ka qenë duke kënduar në skenë, Luizi i ka ndryshuar paksa tekstin këngës duke thënë “Kurrë nënën time Kiara s’e idhnon, do t’i bëjë kafe, çaj me limon.”3

@luizkiara_._ ❤️‍🔥 #luizejlli #fypシ #viralvideo #virale #fyp #viralevirale ♬ original sound – Luiz_Kiara

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top