Connect with us

Shpërthen Murrizi: “Pse habiteni more debila? Më vjen për të dh’jerë e tua plas në surrat që votoni si dele”

Lajmi Fundit

Shpërthen Murrizi: “Pse habiteni more debila? Më vjen për të dh’jerë e tua plas në surrat që votoni si dele”

Sk’andali që lidhet me kryebashkiakun e Kukësit, i cili përdori zyrën si një vend për të përmbushur epshet e tij se’ksuale, nuk duhet të jetë një surprizë për shqiptarët sipas Murrizit.

Kjo pasi qytetarët kanë parë raste të ngjashme më parë. Në zgjedhjet vendore të 14 majit, Safet Gjici u zgjodh në krye të bashkisë me 10883 vota, duke fituar me një diferencë prej 2000 vota ndaj kundërshtarit politik.

Ish-deputeti Myslim Murrizi fajëson kandidatët e Ramës dhe shqiptarët që i votuan ata për këtë situatë. Megjithatë, sipas tij, Rama vetë nuk është fajtori kryesor, pasi populli votoi kandidatët e tij “si dele”, sipas deklaratave të ish-deputetit.

“Kur shoh postime qe bejne sikur jane indijuar shume apo jane te prekur, te fyer, te habitur nga nje video “ normale” e njerit prej “ kafsheve” qe Rama ju prezantoj gjate fushates per zgjedhjet lokale ne 61 Bashki, me vjen per te dhj…. e tua plas ne surrat. Pse habiteni more debila??? Çfar faji ka Rama ketu???? A ju tha shkoqur, drejt, qart dhe paster qe po ju prezantoj kafshe njethunderrake diku kuaj e diku gamore?????? A i votuat si dele keta “kafshe”?????? Tani duroni dhe qepeni gojen” – shkruan Murrizi.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top