Connect with us

Gruaja e videos së Gjicit ka rregjistruar një tjetër zyrtar të lartë duke u mas’turbuar. U hoq si Franceze dhe

Lajmi Fundit

Gruaja e videos së Gjicit ka rregjistruar një tjetër zyrtar të lartë duke u mas’turbuar. U hoq si Franceze dhe

Burimi: Gazeta Dita

Gruaja që shfaqet në videon me Safet Gjicin kishte në shënjestër dhe zyrtarë të tjerë të lartë më herët.

Sipas një burimi me një prej viktimave të saj, ka pasur të paktën një rast ku ajo ka shantazhuar viktimën për të marrë para duke përdorur videot e regjistruara, duke shkaktuar probleme serioze.

Burimi tregon se një rast tipik ishte ai i një ish-zyrtari që kishte mbajtur poste të larta, përfshirë postin drejtues në një nga qytetet më të mëdha të vendit.

Ky person sot nuk jeton më, pasi ndërroi jetë papritur nga një infarkt në moshën 50 vjeçare.

Në kohën e episodit tragjik që i mori jetën, ai kishte pasur një histori pikërisht me A.K., 40 vjeçaren që shfaqet në videon me Safet Gjicin, e cila në atë kohë kishte rreth 33 vjeç.

Sipas burimit, A.K. iu prezantua fillimisht zyrtarit të lartë si një franceze. Njohja mes tyre u thellua më pas me biseda të gjata përmes mesazheve telefonike. Gjatë një prej këtyre bisedave, A.K. arriti të regjistrojë një video ku zyrtari mas’turbohej.

Kjo video më pas u përdor për ti bërë atij presion.

“Kur ai zbuloi ekzistencën e videos dhe identitetin e vërtetë të personit që kishte njohur, kërcënimi se ajo video mund të bëhej publike, ktheu situatën në tragjedi,” – tha burimi që lidh infarktin që i mori jetën zyrtarit pikërisht me këtë histori.

Burimi: Gazeta Dita

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top