Connect with us

“Kur s’kishe lekë, ishe si 60-vjeç”- Luiz Ejlli replika me komentuesin: E sigurtë është që ty s’të bën…

Lajmi Fundit

“Kur s’kishe lekë, ishe si 60-vjeç”- Luiz Ejlli replika me komentuesin: E sigurtë është që ty s’të bën…

Fituesi i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar

Pas daljes nga ky reality show ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente nga përditshmëria e tij.

Ditën e djeshme ai ka postuar një foto të tijën në Instagram, i cili dukej mjaft i kuruar.

E teksa shumica e komenteve ishin pozitive, këngëtarit i ra në sy një koment ndryshe nga të tjerët.

Një ndër fansat i kishte shkruar: “Çfarë të bën leku që të zbukuron. Kur ishe pa lek ishe si 60 vjeç”, ndërsa Luizi i dha përgjigjen e tij epike.

“E sigurtë është që ty s’të bën derman as leku”, ka shkruar Luizi.

Kujtojmë se Luizi gjatë qëndrimit në këtë shtëpi u njoh dhe krijoi një romancë me Kiara Titon, të cilën dyshja e kurorëzuan me martesë në natën finale të këtij spektakli.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top