Connect with us

Do ngelni gojëhapur: “Zhaklin Lekatari donte të bëhej murgeshë” Genard Hajdini tregon sekretin”

Lajmi Fundit

Do ngelni gojëhapur: “Zhaklin Lekatari donte të bëhej murgeshë” Genard Hajdini tregon sekretin”

Genard Hajdini ka postuar diten e djeshme disa foto me Zhaklin Lekatarin të veshur si murgeshë.

Ai thote se Zhaklina ka dashur të bëhej murgeshë por në çastet më të vështira hoqi dorë nga shkolla Katolike.

Të gjithë ne kemi nevojë për një fjalë të mirë – shkruan Hajdini

Më poshtë statusi i plotë

genard_hajdini

Mos Bullizoni më zhaklin.lekatari …kjo vajzë donte të bëhej Murgeshë, por jeta dhe mungesa e Babait që i la herët në jetë jetime, dhe gati të birësuara në familje italiane me çaste të vështira hoqi dorë nga Shkolla Katolike e Murgeshave!!!!! Njeriu ka nevojë për njeriun!!!! Ne të gjithë kemi nevoj për pak dashuri dhe një fjalë të mirë!!!!! / All we need is Love!!!!

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top