Connect with us

Plas luksi i madh. Fustani Kiara Titos kushton 8500 dollarë. Habiten fansat e luanit të Shqiptarëve

Lajmi Fundit

Plas luksi i madh. Fustani Kiara Titos kushton 8500 dollarë. Habiten fansat e luanit të Shqiptarëve

Kiara Tito pas përfundimit të “Big Brother VIP” ka nisur një projekt të ri, moderimin e “Kepit të VIP-ave”, i cili është xhiruar në Bodrum, në bashkëpunim me disa ish-banorë të BBVIP.

Gjatë xhirimeve, yjet e programit kanë ndarë me ne detaje të ndryshme, ndërsa Kiara ka zbuluar pamjen e saj për natën e parë të kësaj aventure.


E veshur me një fustan Chanel dhe flokët e kapura në topuz, ajo ka fituar pëlqimin e të gjithëve.

Megjithatë, të gjithë do të mbeteni të habitur kur të mësoni çmimin zyrtar të fustanit të Kiara Titos, i cili shkon deri në shifrën e 8,500 dollarëve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top