Connect with us

Ndërroi jetë sot në aksidentin në Tiranë, 35-vjeçari baba i 2 fëmijëve

Lajmi Fundit

Ndërroi jetë sot në aksidentin në Tiranë, 35-vjeçari baba i 2 fëmijëve

Gjatë ditës së sotme u regjistrua një ngjarje tragjike në autostradën Tiranë-Durrës. Visar Meshi është 35-vjeçari është i riu që humbi jetën nga ngjarja e rëndë. Baba i dy fëmijëve, banues në Durrës, Visari ishte sipërmarrës.

Pas ngjarjes tragjike, miqtë e tij, janë shokuar nga lajmi tronditës dhe kanë shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Visarit. I ndjeri sapo kishte festuar ditëlindjen pak ditë më parë, më 5 Qershor.

‘Visar, na i theve zemrat e na trishtove,te gjitha do i pranoja por jo te shkruaj mesazh lamtumire per ty’, shkruan miku i Visarit.

‘Nuk gjej dot fjalë për humbjen tënde Visar Meshi, komshi, shok dhe patriot i mirë. Tronditës ky lajm që mora sot për ty! Nuk dua ta pranoj por e vërteta e vdekjes qenka e pamëshirëshme dhe apsolute. Lamtumirë o njeri i mirë që na ike shumë shpejt’, shkruan një mik tjetër i viktimës.

Makina e tij tip “BMW X5”, ka dalë nga rruga është përplasur me bordurat. Për shkak të aksidentit, humbi jetën Visari dhe u plagosën shtetasit E. H., 34 vjeç, dhe shtetasi E. C., 32 vjeç, të cilët ndodhen në spital.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top