Connect with us

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Shkodër, raportohet për një viktimë

Lajmi Fundit

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Shkodër, raportohet për një viktimë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të premte në rrugën Lezhë-Shkodër,në afërsi të fshatit Balldare.

Burime bëjnë me dije se ka një të vdekur dhe disa të plagosur.

Lajm në përditësim

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top