Connect with us

Shtrëngimi i masave në kufi, dhjetëra kamionë në radhë për të kaluar në Kosovë (Video)

Lajmi Fundit

Shtrëngimi i masave në kufi, dhjetëra kamionë në radhë për të kaluar në Kosovë (Video)

Autoritetet e Kosovës kanë shtrënguar kontrollet kufitare me Serbinë, pas arrestimit të tre pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga forcat serbe.

Masat e shtuara kanë bërë që dhjetëra kamionë, me targa të Serbisë dhe me të Kosovës, shihen të parkuar në anën serbe të kufirit në Merdare, pasi nuk u lanë të futen në Kosovë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top