Connect with us

Pamje ”apokaliptike” nga Durrësi, shiu përmbyt rrugë të tëra (Video)

Lajmi Fundit

Pamje ”apokaliptike” nga Durrësi, shiu përmbyt rrugë të tëra (Video)

Reshjet e shiut janë shtuar ndjeshëm gjatë pasdites dhe mbrëmjes së kësaj të enjteje.

Për pasojë, shumë nga rrugët e Durrësit janë përmbytur.

Kjo ka krijuar probleme në lëvizjen e këmbësorëve, por edhe në qarkullimin e automjeteve.

Situata më problematike paraqitet në rrugën e Currilave, në lagjen nr. 18, te “Qemal Mici” dhe në zonën e Shkozetit, lagjja nr.14.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top