Connect with us

Raportohet se ky është viktima e atentatit në rrugën C në Prishtinë

Lajmi Fundit

Raportohet se ky është viktima e atentatit në rrugën C në Prishtinë

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmë në rrugën ‘C’ në Prishtinë. Raportohet se viktima është Blerim Daci.

Blerim Daci është i njohur për organet e drejtësisë, pasi ka qenë i përfshirë në trafikun e drogës.

Insajderi ka mësuar se në veturën që është kryer krimi dhe u largua nga vendi i ngjarjes ndodheshin me shumë se një person. Ata kishin ikur në drejtim të Graçanicës, por Policia nuk ka arritur qe ti kapë. Sipas burimeve, vetura me të cilën dyshohet se u krye krimi, është gjetur e djegur nga Policia.

SHIKO VIDEON:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top