Connect with us

Pas “jehonës” së takimit në Moldavi, Rama dhe kryeministrja italiane kapen sërish “mat” duke u takuar “ngohtësisht”

Lajmi Fundit

Pas “jehonës” së takimit në Moldavi, Rama dhe kryeministrja italiane kapen sërish “mat” duke u takuar “ngohtësisht”

Pas samitit në Moldavi para pak ditësh, ku kryeministri Edi Rama dhe kryeministrja italiane u përfolën nga mediat për takimin e tyre, ku kreu i qeverisë shqiptare i dha një puthje të papritur në faqe homologes së tij, sërish dy drejtuesit janë takuar ditën e sotme në varrimin e Silvio Berlusconit.

Ajo çfarë ra në sy, është se dy krerët e qeverive janë takuar “ngrohtësisht” me një përqafim me njëri-tjetrin, ndërsa për kamerat nuk është lënë të kalojë pa u vënë re.

Më poshtë keni dhe Videon e takimit të dy liderëve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top