Connect with us

Video ekskluzive/ Dafina Zeqiri nuk e fsheh të dashurin e ri, kapen mat

Lajmi Fundit

Video ekskluzive/ Dafina Zeqiri nuk e fsheh të dashurin e ri, kapen mat

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se pas ndarjes nga Dj Geek ka gjetur sërish dashurinë e jetës.

Indeksonline ka siguruar një video ku shihen duke dalë në një nga lokalet në Prishtinë krah një mashkulli, e që nuk munguan as momentet romantike deri tek makina.

I dashuri i ri shihet duke u shkrirë pas saj duke i dhuruar edhe puthje në ballë.

Gjithashtu, çifti më i ri janë parë bashkë edhe të premten në dy lokale, në ‘Bon Vivant’ dhe në ‘Zone Club’.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top