Connect with us

Zbulohet se kush është i dashuri i ri i Dafina Zeqirit, biznismen e jo mahi!

Lajmi Fundit

Zbulohet se kush është i dashuri i ri i Dafina Zeqirit, biznismen e jo mahi!

Së fundmi, janë publikuar pamjet e para të Dafina Zeqirit me të dashurin e ri misterioz.

Por, tani u zbulua se ai është Kreshnik Gjergji.

Ai është biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në vend.

Një prej tyre merret me tregti me shumicë të frutave dhe perimeve, kurse një tjetër sipërmarrje është e profilizuar në fushën e teknologjisë informative.

Pavarësisht aludimeve mbi raportin me DJ Geek kur po vazhdojnë të jenë bashkë në skenë, nuk ka më dilema.

Dafina veçse është e lumtur në një lidhje të re!

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top