Connect with us

Publikohet FOTO e fundit e Berlusconit para se të ndërronte jetë

Lajmi Fundit

Publikohet FOTO e fundit e Berlusconit para se të ndërronte jetë

Sot në Milano mbahet funeraliu i ish-kryeministrit Silvio Berlusconi, teksa qeveria ka shpallur zi kombëtare.

Miliarderi italian ndërroi jetë në moshën 86-vjeçare mëngjesin e së hënës, pasi muajt e fundit ishte përballur me disa probleme shëndetësore.

Mbrëmjen e djeshme në mediat italiane u publikua fotoja e fundit e “Kavalierit” para se të shtrohej në spitalin “San Raffaele” të premten e kaluar.

Në të, Berlusconi është në një nga baret e tij të preferuar në Milano, duke përqafuar djalin e vogël të pronarit. Ai shihet i dobësuar, dhe larg pamjes së p?7rhershme, edhe pse si gjithmonë, i kuruar.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top