Connect with us

Dyshohet se përdhunoi të dashurën, arrestohet 26-vjeçari nga Laçi

Lajmi Fundit

Dyshohet se përdhunoi të dashurën, arrestohet 26-vjeçari nga Laçi

Një 26-vjeçar është arrestuar në Toranë, pasi dyshohet se ka përndjekur të dashurën e tij, dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasin D. N., 26 vjeç, banues në Laç, pasi dyshohet se ka përndjekur të dashurën e tij, dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatëa së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedural”, njofton policia.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top