Connect with us

Nuk ndalet terrori, një tjetër nxënës qëllon me armë zjarri në një shkollë në Serbi

Lajmi Fundit

Nuk ndalet terrori, një tjetër nxënës qëllon me armë zjarri në një shkollë në Serbi

Një nxënës i mitur ka qëlluar me armë zjarri në shkollën fillore në Llukavac afër Tuzllës të Bosnjë e Hercegovinës, ka konfirmuar kryetari i komunës së Lukavacit, Edin Deliç.

Deliç ka bërë të ditur se ka persona të lënduar.

“Në mesin e tyre nuk ka fëmijë, prandaj kërkoj nga prindërit që mos të panikojnë.

Autori është fëmijë i mitur dhe është arrestuar menjëherë. Një ditë e vështirë”, ka thënë Deliç në Facebook.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top