Connect with us

Arbana Osmani “braktis” emisionin e “BBVA”? Del fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Lajmi Fundit

Arbana Osmani “braktis” emisionin e “BBVA”? Del fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Muzika është kthyer në një fushë që po eksplorohet nga shumë personazhe të njohur të ekranit. Një këngë, është plus në CV-në e tyre, e pse jo një eksperiencë e re.

E mesa duket dhe Arbana u nis drejt asaj rruge, ose të paktën kështu na la të kuptojmë, derisa na e tregoi.

Ajo postoi ditën e sotme një foto ku shihet se ndodhet në një studio muzikore. Më pas, postoi një foto tjetër duke sqaruar se nuk do të bëjë muzikë.

‘Jo, jo, nuk ka ardhur akoma ajo ditë’-shkruan Arbana duke na hequr të gjitha dyshimet.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top