Connect with us

Alban Ramosaj përfundon në stacion policorë, e shpëtojnë këto dy femra

Lajmi Fundit

Alban Ramosaj përfundon në stacion policorë, e shpëtojnë këto dy femra

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Ramosaj, ka përfunduar në stacion policorë.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie në Instagram, shkruan ”Kosovarja”.

Ai kishte pozuar krahë dy femrave të cilat tregoj se e kanë shpëtuar.

Këngëtarja Rina Balaj dhe Fortesa Blakaj, ishin shpëtimtaret e artistit teksa nuk dihet arsyeja pse ishte në stacion policorë.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top